✔️ Rychlé a diskrétní dodání ✔️ 100% bezpečný nákup ✔️ Zajištění kvality
Koupit Kamagra Oral Jelly (želé) 100 mg online
4.8 / 61 hodnocení

Koupit Kamagra Oral Jelly (želé) 100 mg online

4.8 / 61 hodnocení

Kamagra Oral Jelly je léky na erekci ve formě gelu obsahující účinnou látku sildenafil. Působení účinné látky spočívá v uvolnění hladkých svalů v kavernózní membráně penisu a tím zvýšení průtoku krve tímto orgánem během sexuálního vzrušení. Tato droga se běžně používá jako alternativa Viagry. Kamagra Oral Jelly má díky speciálním přísadám příjemnou ovocnou chuť (jahoda, ananas apod.), která přináší nový zážitek při užívání léků na erektilní dysfunkci. V neposlední řadě je Kamagra Gel 100 mg k dostání volně prodejný na našich webových stránkách za 1340 Kč za 10 sáčků.

Užijte 100 ml gelu (1 sáček) 1 hodinu před plánovanou sexuální aktivitou. Tento droga lze užívat čistý nebo zředěný vodou. Stojí za zmínku, že Kamagra Oral Jelly 100mg je stejně účinná jako Viagra. Tento přípravek je vhodný jak pro muže starší 40 let, tak pro mladé muže, kteří se chtějí připravit na překvapení v ložnici.

1285.33Kč 1349.59Kč

Co je to Kamagra Oral Jelly?

Tento lék se používá k léčbě erektilní dysfunkce u mužů. Patří do skupiny inhibitorů PDE5 a pomáhá zvýšit průtok krve v oblasti penisu. Gel se jednoduše rozpustí na jazyku a začne působit již za 20 minut. Dodává se v různých příchutích včetně ananasu, pomeranče, jahody, banánu a dalších. V naší lékárně online můžete koupit Kamagra Oral Jelly bez receptu za nejlepší cenu v České republice.

Jak Kamagra Gel funguje?

Účinná látka v léku (sildenafil citrát) zvyšuje průtok krve do penisu. To zajišťuje silnější a déle trvající erekci, pokud jste sexuálně vzrušený. Léčba neodstraní základní fyzickou příčinu Vaší erektilní dysfunkce a nezvýší Vaši sexuální touhu. Pomůže však dosáhnout erekce v reakci na sexuální podněty.

Díky gelové formě se účinná látka snadno vstřebává, což znamená, že maximální koncentrace v krvi je dosaženo mnohem rychleji, takže nástup účinku se odhaduje přibližně na 20 minut.

Co použít místo Viagry: Kamagra Oral Jelly nebo Kamagra tablety?

Zapomeňte na neověřené léky na erekci, často s nejistými výsledky. Můžete se však obrátit na kvalitní generika, která rovněž podporují erekci, jako je například Kamagra.

Muži se často ptají: Proč je gel lepší než tablety? Původní Kamagra, stejně jako většina tablet na potenci, se vstřebává dlouho a trvá v průměru 45 minut, než lék začne účinkovat. To nutí muže plánovat pohlavní styk předem, což způsobuje určité nepohodlí.

Kamagra Gel se vstřebává velmi rychle a začíná působit 10-20 minut po užití. To znamená, že gel lze použít těsně před sexem, což poskytuje více času na předehru.

Další výhodou tohoto přípravku je příjemná chuť. Na rozdíl od hořkých tablet má gel ovocnou chuť, snadno se polyká a nezanechává žádnou pachuť. Nedráždí také žaludeční stěny a tučná jídla nezpomalují jeho vstřebávání, protože účinná látka se začíná vstřebávat cévami pod jazykem.

Kamagra Oral Jelly 100 mg lze v ČR koupit online, což činí léčbu problémů s erekcí také cenově dostupnější.

Dávkování

Přípravek by se měl užívat perorálně 30-60 minut před pohlavním stykem. Spolkněte celý obsah sáčku. Lze používat čistou nebo zředěnou ve sklenici vody. Každý sáček přípravku Kamagra Oral Jelly obsahuje 100 mg sildenafilu, což odpovídá dávce jedné tablety Viagry. Nikdy neužívejte více než jednu dávku denně.

Pokud chcete posílit svou erekci a změnit tak svůj sexuální život - Kamagra Oral Jelly 100mg je k dispozici k objednání bez předpisu. Naše lékárna online je spolehlivým partnerem pro tisíce mužů, pokud jde o problémy s potencí.

Kolik stojí Kamagra Oral Jelly v ČR?

Vzhledem k tomu, že Kamagra Gel je generickou verzí známého léku, jsou její ceny velmi nízké. Cena přípravku Kamagra Oral Jelly 100mg začíná na 68 Kč za sáček. Balení 10 sáčků vás bude stát od 1340 Kč. Chcete mít při sexu opět silnější erekci? Kamagra Gel si můžete snadno koupit v ČR. Naše online lékárna vám zaručuje naprostou anonymitu, nejlepší ceny a rychlé dodání.

Kontraindikace

Přestože je tento přípravek dobře snášen a je pro Vaše zdraví bezpečný, měli byste jej užívat podle pokynů lékaře. Zde jsou uvedeny některé kontraindikace užívání sildenafilu:

 • pacient je mladší 18 let
 • individuální nesnášenlivost složek přípravku
 • užívání léků neslučitelných se sildenafilem
 • vysoký nebo nízký krevní tlak
 • nedávná anamnéza srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice (během posledních šesti měsíců)
 • závažná porucha funkce ledvin nebo jater.

Přípravek by neměli užívat lidé užívající jakékoliv léky s nitráty (např. nitroglycerin), protože tato kombinace může způsobit potenciálně život ohrožující nízký krevní tlak.

Kamagra Oral Jelly a alkohol

Lék nemá žádné prokázané interakce s alkoholem. Může to však záviset na množství alkoholu, které konzumujete.

Potenciální nebezpečí může spočívat v tom, že alkohol i sildenafil mohou snižovat krevní tlak. Proto se předpokládá, že jejich současné užívání může způsobit pokles krevního tlaku na nebezpečné hodnoty.

Také pokud se Kamagra Oral Jelly užívá s alkoholem, bude obtížnější dosáhnout erekce. Abyste z přípravku získali maximální prospěch, doporučuje se vyhnout se alkoholu nebo neužívat více než 2-3 dávky.

Možné vedlejší účinky

Nežádoucí účinky jsou vzácné, ale mohou zahrnovat nevolnost, zvracení, bolesti zad, průjem a zarudnutí obličeje. U některých mužů se také vyskytují bolesti hlavy, závratě, ucpaný nos, alergická vyrážka, palpitace (bušení srdce) a rozmazané vidění.

Pokud se u Vás vyskytne některý z těchto závažných nežádoucích účinků, okamžitě navštivte svého lékaře:

 • prodloužená nebo bolestivá erekce (pokud erekce trvá déle než 4 hodiny)
 • alergické reakce, jako je kožní vyrážka, svědění nebo kopřivka, otok obličeje, rtů nebo jazyka
 • problémy s dýcháním
 • bolest na hrudi
 • rychlý, nepravidelný srdeční tep
 • ztráta sluchu
 • záchvaty.

Interakce s jinými léky

Léky, které mohou způsobit lékové interakce se sildenafilem:

nitrátové léky

alfa-blokátory (někdy předepisované při problémech s prostatou nebo při vysokém krevním tlaku)

riociguat

další léky na erekci

poppers

antihypertenziva a léky pro léčbu benigní hyperplazie prostaty

inhibitory proteáz.

Kde koupit Kamagra Oral Jelly online?

Gel Kamagra 100mg je vynikající lék, který je vhodný pro každého muže. Kombinuje vysokou účinnost s nízkým rizikem nežádoucích účinků, takže by měl být srovnatelný se značkovými léky na erektilní dysfunkci. Pokud se rozhodnete koupit Kamagra Oral Jelly z naší online lékárny, získáte ji bez receptu a s rychlým dodáním.

 • Radosław

  Nejlepší lék na erekci bez receptu. Spokojenost s účinkem i cenou.

 • Karel

  Vše v pořádku. Velmi výhodná cena.

 • Jiří

  Pravidelně nakupuji, jsem spokojená.

 • Ivo

  Při problémech s potencí funguje!Napište recenzi
Hodnocení

Utilizziamo cookie per permettere al nostro sito di funzionare e per migliorare la tua esperienza di navigazione, pertanto ti consigliamo di tenerli attivi. Controlla come utilizziamo i cookie.