✔️ Rychlé a diskrétní dodání ✔️ 100% bezpečný nákup ✔️ Zajištění kvality

Doprava a platba

Chceme, aby pro vás byl nákup léků na erekсi v lekarnanapotenci.cz co nejpohodlnější. Nabízíme vám několik možností doručení a způsobů platby.

Vaše objednávky Vám zabalíme diskrétně: Pokud si objednáte léky na erekci z naší online lékárny, nemusíte se obávat, že by někdo podle obalu poznal, co jste si objednali. Balíček, který obdržíte, je anonymní.

  • Doručení v rámci České republiky je pouze 11,99 EUR a při nákupu nad 200 EUR - ZDARMA!
  • V košíku je vždy u každého zboží a vybraného dopravce uveden předpokládaný termín dodání.
  • Cestu svého balíku můžete sledovat po celou dobu přepravy a doručování.

Začněte využívat výhod moderního online doručení z naší lékárny ještě dnes

Vaše spokojenost je nejvyšší prioritou online lékárny a vždy se snažíme o nejvyšší úroveň služeb.

Způsoby přepravy

Na lekarnanapotenci.cz nabízíme zákazníkům dva způsoby dopravy platné pro Českou republiku a Evropu: standardní doručení a expresní doručení.

Pokud máte nějaký problém s objednávkou, kontaktujte prosím náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře. Uveďte prosím co nejvíce informací o problému, včetně vašeho čísla objednávky, e-mailu a telefonního čísla. Vaše dotazy budou co nejdříve zodpovězeny zaměstnanci zákaznického servisu.

Doba dodání

Zásilky zasíláme denně po celé České republice: zásilky jsou pravidelně expedovány od pondělí do pátku odpoledne.

Upozornění: Prosím o kontrolu zboží nejlépe hned po převzetí. Pokud bude přijaté zboží poškozeno, obraťte se na nás co nejdříve, ať můžeme včas řešit situaci s dopravcem. Viditelně poškozenou zásilku nepřebírejte.

Náklady na dopravu

Standardní přeprava balíku

Při nákupu do 200 EUR: 11,99 EUR.

Při nákupu nad 200 EUR: DOPRAVA ZDARMA.

Expresní přeprava

Pro všechny objednávky jen 21,99 EUR.

Mezinárodní doprava

Váš lék bude zaslán společností DHL Express. V tomto případě se doba dodání může pohybovat mezi 3-7 pracovními dny.

Doručení není možné o sobotách, nedělích a svátcích, proto bude doručení přesunuto na následující pracovní den.

Možnosti platby

Zboží můžete uhradit několika způsoby:

Kartou online

Použít můžete tyto karty: Visa, Mastercard.

Po zvolení této metody platby budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte číslo karty, datum konci platnost karty a CVV/CVC kód (tři číslice na podpisovém proužku na kartě). Potvrzení o úspěšně dokončené platbě a faktura k objednávce Vám přijdou e-mailem. Platba kartou je chráněna protokolem 3D-Secure, a je tedy naprosto bezpečná.

Bankovním převodem

Platba klasickým bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví nebo v bance. Po zvolení této metody platby Vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Důležité je správně opsat číslo účtu příjemce a variabilní symbol, jinak nebude možné Vaši platbu identifikovat. Ihned po připsání platby na náš účet Vám zašleme daňový doklad a potvrzení o úspěšném dokončení platby.

Utilizziamo cookie per permettere al nostro sito di funzionare e per migliorare la tua esperienza di navigazione, pertanto ti consigliamo di tenerli attivi. Controlla come utilizziamo i cookie.